Club superstage
Over Club Superstage

Club Superstage is de organisator van de alom gekende en geliefde Ypres Rally, die traditioneel wordt verreden eind juni. In 2021 en 2022 kreeg de club de eer om het Wereldkampioenschap Rally in Ieper te mogen ontvangen. Een fantastische ervaring voor de club, zijn vele vrijwilligers en medewerkers. Bovendien wist het trouwe publiek in Ieper die unieke belevenis wel te smaken.

In het voorjaar organiseert Club Superstage traditiegetrouw de Monteberg Rally en in de zomer maakt de club de oversteek naar Oost-Vlaanderen en Henegouwen voor de Aarova Oudenaarde Rally. Het jaar sluit de club af met een weekend in het teken van historische wagens met de Ypres Historic Regularity.

Wens je mee te werken als vrijwilliger op een van de Club Superstage rally’s, neem dan zeker een kijkje op onze vrijwilligerspagina!

Volgende rally's

20-22 juni 2024

ypres

Laatste fotos

Laatste video

Ypres Historic Regularity 2023 Video

Ypres Historic Regularity 2023 Video